2016-2017 Yılında Farabi Değişimi İle Diğer Üniversitelere Gitmek İsteyen Öğrencilerin Ön Başvuruları Sonuçları

 


Sonuçları öğrenmek için alt kısımdaki linki tıklayınız.2016-2017 Farabi Ön Başvuru Sonuçları** Bu Sonuçlar kesin olarak gitmeye hak kazandınız anlamına gelmemektedir. Kesin sonuçlar Gidilecek Üniversite tarafından açıklanacak  '' Kabul / Red  '' listelerinin yayımlanmasından sonra kesinleşmiş olacaktır.

 

** Karşı Üniversitelerin Kesin Başvuru Sonuçlarını açıklama tarihi  15-25 Nisan tarihleri arasındadır.

 

*** Karşı Üniversite tarafından da Başvurusu kabul edilen Öğrenciler, 20 Nisan tarihinde yayınlayacağımız kesin başvuru kayıt belgelerini hazırlayıp Koordinatörlüğümüze teslim etmekle yükümlüdür. Bu belgeleri hazırlayıp teslim etme tarihleri 25 Nisan - 9 Mayıs arasındadır. Belirtilen tarihlerde istenilen evrakları teslim etmeyen öğrenciler ' Feragat ' etmiş sayılacaklardır.


**** 
Feragat etmek isteyen öğrenciler en geç 5 Nisan Salı günü mesai bitimine kadar feragat dilekçesini Koordinatörlüğümüze teslim etmelidirler. Feragat edip feragat dilekçesini Koordinatörlüğümüze teslim etmeyen, 5 Nisan tarihinden sonra feragat ettikten sonra başvurusu gidilecek Üniversite tarafından kabul edilen öğrenciler bir sonraki yıl Farabi Değişim Programından yararlanamazlar. 

+++ Feragat dilekçesini, Üniversitemiz web sitesi Farabi Kurum Koordinatörlüğü sayfasında Formlar kısmında bulabilirsiniz.

 

**** YÖK tarafından Giden Öğrencilerimize yönelik Burs alacak toplam Öğrenci sayısı şuan ki tarih itibari ile belli olmamıştır. YÖK tarafından,gidecek kaç öğrencilerimize burs verileceği, ileri ki tarihlerde web sayfamızda ve sosyal ağ paylaşım sayfamızda duyurulacaktır.


web sayfamız: 
http://farabi.siirt.edu.tr/

e-mail:  farabi@siirt.edu.tr  , siirt.farabi@gmail.com

Sosyal ağ adresimiz:   https://www.facebook.com/siirtfarabi   ,     https://www.facebook.com/groups/siirt.farabi/


TAYFUR POLAT (0484) 212-1111 / 3495
Farabi
29 Mart 2016